Puheenjohtaja Vakuutusneuvos Harri Kainulainen, hallituksen jäsen 21.5.2010 alkaen , puheenjohtaja 31.10.2014 alkaen.

Varapuheenjohtaja Yhteiskuntatieteiden maisteri Jaakko Valve, hallituksen jäsen 26.4.2004 alkaen , varapuheenjohtaja 23.8.2008 alkaen.

Muut jäsenet

Kenraaliluutnantti  (evp) Ilkka Aspara, hallituksen jäsen 23.8.2007 alkaen.

Kenraaliluutnantti  (evp) Ilkka Halonen, hallituksen jäsen 26.4.2001 alkaen.

Toimitusjohtaja Antti Kuljukka, hallituksen jäsen 22.8.2012 alkaen.

Toimitusjohtaja Tomi Yli-Kyyny, hallituksen jäsen 5.5.2015 alkaen.

Asiamies

Oikeustieteen kandidaatti Harri Ahlberg, asiamies 26.11.1988 alkaen.